У Дніпрі заступнику міського голови повідомлено про підозру

У Дніпрі посадовці міської ради підозрюються у розтраті понад 16 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомив начальник відділу прокуратури Дніпропетровської області Максим Березюк.

Так, прокуратурою спільно з працівниками УСБУ в області виявлено факт розтрати бюджетних коштів, виділених Дніпровською міською радою на паспортизацію вулиць, у сумі понад 16 млн грн.

«У 2018 році між Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори на послуги з технічного обліку та паспортизації 74 вулиць у місті Дніпрі. Під час досудового розслідування встановлено, що роботи підприємство фактично не виконувало, а за основу використовувало вже існуючі схеми, виготовлені у минулі періоди. У подальшому завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу цих робіт були внесені до офіційних документів та підписані посадовцями міської ради, внаслідок чого підприємству безпідставно перераховано понад 16,8 млн грн бюджетних коштів. 9 жовтня заступнику міського голови – директору Департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради та двом його заступникам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; службове підроблення)», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Крім того, керівник вказаного департаменту та його заступник також підозрюються у розкраданні 29,5 млн грн бюджетних коштів під час здійснення ремонту «Нового мосту» у місті Дніпрі. Наразі їх оголошено у розшук.

Досудове розслідування триває, встановлюються інші причетні до злочину особи.