У Дніпрі затримали хабарника

У Дніпрі під час одержання неправомірної вигоди викрито директора філії ДП «Дніпропетровський облавтодор». Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

За версією слідства, директор однієї з філій дочірнього підприємства «Дніпропетровський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 100 000 гривень за укладання з приватним підприємством договору оренди нерухомого майна – побутового комплексу виробничої бази асфальтового заводу.

3 квітня 2020 року під час одержання другої частини грошей у сумі 90 000 гривень посадовця викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст.208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення вказаній особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.