У Дніпрі збережуть дороги від руйнування (Фото)

На в’їздах до Дніпра розпочали роботу два нові вагові комплекси. Вони – для вантажівок. За перевищення дозволених законом показників — штраф. Це збереже дороги від руйнації, повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Вагові комплекси облаштували на трасах Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Решетилівка. Вантажівки зважують пересувні лабораторії «Укртрансбезпеки». На місці також працюють фахівці облдержадміністрації та представники Національної патрульної поліції.

«Маємо все необхідне обладнання – електронні ваги, далекомір, циркулі для шин, комп’ютер. Завдяки цьому зважування займає близько п’яти хвилин, – розповів старший державний інспектор управління «Укртрансбезпеки» у Дніпропетровській області Олег Васильковський. – Машині достатньо проїхати по двох паралельних платформах. Дані про вагу автомобіля і розподілення вантажу передаються на комп’ютер через «Wi-Fi». Термінал друкує талон з інформацією».

За два дні роботи лабораторій перевірили близько 130 вантажівок. Кожна п’ята з них – перевантажена, перевізників оштрафували. Пересувна лабораторія незабаром почне роботу і на трасі Дніпро-Запоріжжя. Ще один ваговий комплекс зводять на Донецькій трасі.

Як відомо, на дорогах державного значення заборонено рух транспорту вагою понад 40 тон. Автошляхами всередині міст, сіл та селищ не можна їздити, якщо вага вантажівки перевищує 24 тони.