У Дніпрі здичавілі кози оселилися у сквері

У Дніпрі кози Білка та Руда і козел Мефодій-молодший живуть родиною з чотирма собаками, цуценям та котом. Вони опинилися просто неба півроку тому, відколи згорів будинок їхнього господаря. Чоловік загинув, а всі його тварини розбіглися хто куди. Повідомляє ТСН.

Майже всіх кіз зі стада відловили місцеві, більшість тварин з’їли. Кільком пощастило потрапити до притулку. Лишилися просто неба троє і вони невловимі, визнають місцеві. Небайдужі жителі взяли кіз-безхатьків під опіку. Здичавілих тварин підгодовують власним коштом – овочами та кашами.

Інші жителі Дніпра  тим часом викликали на допомогу волонтерів. Ті розробили цілу рятувальну операцію, щоби кози не загинули під час морозів. Та опікуни здичавілих кіз обурені: вони вимагають гарантій, що козам та цапку не спричинять стресу.

Рятівниця кіз намагається привабити їх кукурудзою. Помічники довкола скверу чекають на тварин. Обіцяють: заберуть у приватне господарство всіх, разом із собаками та котами. Безпеку гарантують.

Та попри всі вмовляння, кози із цапом стрімголов кидаються геть і на повній швидкості тікають від рятівників у балку. Тож небайдужі розробляють тепер інший план, як захистити тварин від мисливців та морозів.