У Дніпрі зіграли перше «весілля за добу» (Фото)

Відтепер у Дніпрі є можливість зареєструвати шлюб не тільки в РАГСі. За 24 години це зроблять у комунальному закладі міста. Зіграти виїзну церемонію та отримати свідоцтво про одруження молодята можуть у КЗ «Юність Дніпра». 27 січня відбулася перша така церемонія.

весілля

У залі колишнього кінотеатру «Супутник» зібралися рідні та друзі молодят. Олександра Ремез і Дмитро Манохін стали тією парою, яку мер Дніпра зареєстрував особисто.  Він – 34-річний інженер заводу. Його обранниці – 22 роки і вона працює масажисткою в одному зі SPA-комплексів міста.

весілля

Молодята розповідають: познайомилися в одному з торговельних центрів майже рік тому. Дмитро зізнається: тоді одразу зрозумів, що ця дівчина – його. Тому й з одруженням не забарилися. «Нас запросили на цей проект і нам дуже сподобалося – з першої репетиції. Чекати чи не чекати місяць – не мало значення», – зізнався наречений. Однак подружжя не приховує – пришвидшити узаконення стосунків їм допоміг ще й спільний двомісячний син Владислав.

весілля

Середня вартість реєстрації у Дніпрі обійдеться молодятам близько 3 тис. грн. За ці гроші для церемонії прикрасять зал, влаштують виступи художніх колективів і приїзд працівника РАГСу. Натомість у Львові та Києві такий комплекс весільних послуг буде коштувати близько 6 тис. грн.

весілля

Щоб зіграти весілля нового формату, необхідно подати заяву до КЗ «Юність Дніпра» за адресою: вул. Титова, 18. При цьому документи молодят, як і в звичайному РАГСі, перевірять у всіх необхідних службах, зокрема, міграційній.

весілля

Пілотний проект весіль нового формату зареєстрували в Мін’юсті ще в жовтні минулого року. Наразі це перший «Шлюб за добу» не лише в Дніпрі, а й в області. Загалом послуга експрес-весілля доступна у 6 областях України.

Комунальний заклад вже отримав близько 10 заявок на одруження, повідомляють у прес-службі міськради.

Залишити відповідь