У Дніпрі знаходиться найсучасніша дитяча лікарня в Україні (Фото)

Лікарня матері та дитини ім. Руднєва буда відкрита у Дніпрі у 1912 році. Тоді це була передова установа, де працювали найкращі фахівці свого часу, кажуть, що її відкривав імператор Микола II. Нині, через 106 років після відкриття, на місці лікарні збудований сучасний хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва. Це звичайна обласна лікарня з найсучаснішим обладнанням, дизайном та підходом до пацієнтів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для одужання малюків важливе не тільки сучасне обладнання, а й присутність матері поряд та умови максимально наближені до домашніх. Ось чому у центрі на стінах веселі малюнки, є необхідні побутові умови, а палати розраховані тільки на двох – маму з дитиною.

«Цей центр зараз – найкращий в Україні. Раніше, щоб отримати послуги такого рівня, треба було їхати за кордон. Тепер меддопомогу надаватимуть кваліфіковані фахівці тут, у Дніпрі. Раніше не було необхідного обладнання, і діти, які народилися з вадами, були, де-факто, приречені. Сьогодні можна зайти в операційну, де стоїть найсучасніший в Україні ангіограф. Це, в тому числі, результат децентралізації, завдяки якій місцеві бюджети отримують гроші. Це результат зусиль обласної влади і державного фонду регіонального розвитку», – зазначив Президент України Петро Порошенко під час свого робочого візиту до Дніпра.

На шести поверхах будівлі розташувались кардіологічне, ортопедичне, травматологічне відділення, а також відділення реконструктивно-пластичної хірургії, захворювань голови та шиї. Для того, щоб навчитись працювати з новою технікою лікарі їздили за кордон. Нове обладнання дозволить проводити операції пацієнтам з вагою від 400 грамів та одночасно на декількох органах.

Також лікарня має власний басейн та кабінети фізкультури, де малеча зможе відновлюватись після операцій, проходитимуть реабілітацію після пологових травм та ДЦП.

Фото ДніпроОДА та з історичних архівів

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!