У Дніпрі знову перевірять автобусних перевізників 

З березня 2018 року у Дніпрі розпочала роботу комісія з перевірки автопідприємств, які обслуговують міські автобусні маршрути. З-поміж іншого, комісія інспектує дотримання договірних зобов’язань, у тому числі належний технічний стан транспорту, наявність аптечки, вогнегасника, дотримання кількості машин на маршруті, графіку, перевезення «стоячих» пасажирів тощо.

За цей час перевірено 56 маршрутів. Вже з наступного тижня розпочнеться наступна хвиля перевірок. Про це під час прямої телефонної лінії 18 липня повідомив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев.

Він зазначив: за результатами таких інспекцій порушники, тобто перевізники, можуть втратити право обслуговувати той чи інший маршрут. На сьогодні такі прецеденти вже є. Наприклад, на маршруті №126 нещодавно змінився перевізник саме через ігнорування попереджувальних приписів комісії.

«При цьому є приємні факти, коли автопідприємства не ігнорують зауваження. Зокрема, перевізники на маршрутах №88, 73, додали машини з більшою кількістю місць, як це прописано у договорі», – сказав Ігор Маковцев.

Зі свого боку, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз наголосив, що такі перевірки триватимуть постійно, доки містяни не перестануть скаржитися на роботу перевізників.