У Дніпрі знову взялися за ліквідацію пунктів прийому металобрухту (фото)

26 березня у Дніпрі демонтували одразу два незаконно встановлених металевих гаражі, у яких приймали та зберігали брухт, склотару й картонно-паперові вироби. Споруди розташовувалися на вулиці Титова, у районі будинку 12А.

демонтаж гаражів_Дніпро

«Демонтаж цих гаражів здійснюється на підставі рішення виконкому № 305 від 19 березня 2019 року. У власника цих споруд немає документів на їхнє розташування на міській території, а також документів на право здійснення підприємницької діяльності. Крім того, щодо цього місця надходили скарги мешканців сусідніх будинків стосовно порушення громадського порядку», – розповів заступник начальника відділу технічного забезпечення та відновлення благоустрою КП «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міської ради Роман Глушко.

демонтаж гаражів_Дніпро

Він також додав, що власника неодноразово попереджали про необхідність прибрати споруди. Крім цього, йому було надано приписи та час для того, щоб самостійно демонтувати гаражі. Однак рекомендації виконані не були.

демонтаж гаражів_Дніпро

Нагадаємо, у кінці 2018 року – на початку 2019-го у Дніпрі було демонтовано понад 170 незаконних пунктів прийому металобрухту. Робота у цьому напрямі ведеться.

демонтаж гаражів_Дніпро

Інформацію про незаконну діяльність пунктів прийому металобрухту можна залишити у групі в соцмережі: https://www.facebook.com/groups/909099015935346/