У Дніпро приїде відомий американський журналіст

Ешлі Венс – один із найвпливовіших у світі оглядачів, який пише про новітні технології. А ще – автор бестселера «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє». Ешлі Венс приїде до Дніпропетровської облдержадміністрації, аби зустрітися із мешканцями області. Вхід на творчий вечір безкоштовний, слід лише зареєструватися.

Ешлі Венс – відомий у світі технологій американський журналіст. Був кореспондентом «The New York Times» та провідним журналістом «Bloomberg Businessweek». Його роботи часто публікують в «The Economist», «Chicago Tribune», «CNN.com», «Globe and Mail», «International Herald Tribune».

У 2015 році Ешлі Венс випустив біографію Ілона Маска – «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє». Вона – про шлях всесвітньо відомого винахідника і підприємця з Південної Африки на вершину світового бізнесу. Щоб достовірно описати події, автор взяв інтерв’ю майже у 300 людей і провів понад 50 годин в розмовах з Маском. За версією «The New York Times», «Amazon Business» та «Wall Street Journal» ця книга стала бестселером №1.

Реєстрація – за посиланням