У Дніпродзержинську пройшов Всеукраїнський турнір із настільного тенісу

У Дніпродзержинську на спортивній базі металургійного коледжу пройшов Всеукраїнський турнір із настільного тенісу пам’яті Станіслава Лясоти. У турнірі взяли участь спортсмени-тенісисти з Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Полтави. Про це повідомили в департаменті молоді та спорту Дніпродзержинської міської ради.

Церемонія відкриття змагань відбулася 19 грудня. Кращі тенісисти коледжу під звуки гімну України підняли державний прапор. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Станіслава Лясоти. Урочисту частину завершив виступ танцювального колективу дівчат металургійного коледжу з українським танцем.

Цього року в турнірі взяли участь 60 спортсменів-тенісистів. Серед чоловіків перемогу здобув гість із Полтави – майстер спорту Андрій Черменський, а серед жінок – Ольга Стефанюк. Усі призери змагань отримали грамоти та цінні подарунки.

Всеукраїнський турнір серед кращих спортсменів-тенісистів проводиться у Дніпродзержинську  вже дев’ятий рік поспіль. Коли три роки тому пішов з життя директор металургійного коледжу Станіслав Лясота, за час керівництва якого створювався один з кращих ігрових залів для настільного тенісу, адміністрацією закладу було прийнято рішення присвятити турнір його пам’яті.

Станіслав Миколайович очолював навчальний заклад протягом 36 років, саме завдяки йому металургійний технікум в 1991 році – вперше в Україні – отримав статус коледжу. Сім разів обирався депутатом міської ради, і весь цей час очолював постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту. За величезні заслуги перед містом йому було присвоєно звання Почесного депутата і Почесного громадянина Дніпродзержинська.

Залишити відповідь