У Дніпродзержинську відкриється виставка кіборга «Аеропорт: АТО крізь приціл об’єктива»

Завтра, 4 лютого, о 17:00 в Музеї історії міста Дніпродзержинська відбудеться відкриття авторської фотовиставки «Аеропорт: АТО крізь приціл об’єктива» воїна 93-ї окремої механізованої бригади Анатолія Андрійченка – одного з тих, кого першими назвали «кіборгом». Про це повідомляє прес-служба Дніпродзержинської міської ради.

«Виставка познайомить відвідувачів з нелегким шляхом тих, хто першим зустрів небезпеку зі Сходу, шляхом довжиною від власного порога до терміналів Донецького аеропорту, які довелося боронити протягом двох місяців. У фотороботах знайшли відображення біль та радість, втома та наснага, життя та смерть. На них – дозвілля, побут, служба та, безперечно, війна тих, хто жив та живе поруч, але за покликом Батьківщини став Чоловіком, Воїном, Захисником», — йдеться у повідомленні.

Світлини назавжди зберегли образи тих, хто вже став живою історією. В останньому гості виставки переконаються під час відкриття, маючи змогу зустрітися і поспілкуватися з героями робіт Анатолія Андрійченка та з самим автором, постать якого є не менш цікавою за долі облич зі світлин. Кухар-кондитер за освітою, покрівельник за професією та митець за покликом душі, він жодної хвилини не вагався отримавши повістку. Ставши до лав Збройних Сил України, фотограф-любитель пройшов уже згаданий вище довгий шлях зі своєю 5-ю ротою – ротою перших «кіборгів».

«Виставка є актуальною для сьогодення і допоможе підростаючому поколінню дізнатися про події на Сході України не з екранів телевізорів, а з фотографій людини, яка безпосередньо була на передовій», — додали у прес-службі.

Добавить комментарий