У Дніпродзержинську встановлять єдині правила розміщення МАФів

Поставити крапку в питанні встановлення малих архітектурних форм (кіосків) і розробити єдині правила, що будуть влаштовувати як підприємців, так і громадських активістів, які ведуть боротьбу з незаконними МАФами, – такою була головна мета наради, що відбулася 24 листопада під головуванням Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова.

В обговоренні цього питання взяли участь заступники міського голови, керівники районних адміністрацій та структурних підрозділів міської ради, підприємці, громадські активісти.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За допомогою конструктивного діалогу та обміну думками сторони виробили чіткий механізм подальших дій, згідно з яким до 1 грудня цього року державний проектний інститут «Дніпродзержинськцивільпроект» завершить розробку комплексної перспективної схеми розміщення МАФів.

«Через кілька місяців у місті почнуть діяти єдині, законні «правила гри» зі встановлення малих архітектурних форм. Комплексна схема буде включати певні обмеження, які забороняють установку МАФів поблизу шкіл, дитячих садків, лікарень тощо. Ми будемо працювати тільки в рамках чинного законодавства, і ті МАФи, які не будуть відповідати вимогам прийнятої схеми, підлягатимуть демонтажу», – зазначив Андрій Білоусов.

Протягом 30 днів з нею зможуть ознайомитися та внести свої пропозиції мешканці міста, і після громадських обговорень схема буде затверджена на лютневому засіданні виконкому. Документ дозволить зняти чинний на сьогодні мораторій на встановлення кіосків і ввести загальні для всіх правила їх розміщення та оформлення документації.

Зазначимо, всього в Дніпродзержинську встановлено 625 кіосків, з них 106 – встановлені незаконно.

За матеріалами прес-служби Дніпродзержинської міської ради

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь