У Дніпропетровській області на залізниці дивом вдалося уникнути трагедії

Днями приміський поїзд змушений був зробити зупинку поза графіком. На перегоні Павлоград-1 – Зайцеве машиніст застосував екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на чоловіка, який ішов коліями й не реагував на гучні сигнали локомотива. Повідомляють на сайті Придніпровської залізниці.

Цього разу обійшлося лише затримкою приміського потяга в дорозі. Однак так щастить не завжди. За 5 місяців 2023 року на інфраструктурних об’єктах Придніпровської залізниці постраждали 17 сторонніх осіб, у тому числі 9 – зі смертельними наслідками. Причина – перехід через залізничні колії в непризначених місцях, тобто грубе порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті.

«Придніпровські залізничники закликають усіх, хто користується рухомим складом та залізничною інфраструктурою: бережіть себе! Ваше здоров’я й життя залежить від неухильного дотримання нескладних, здебільшого очевидних правил безпеки. Відповідальність за неповнолітніх повністю несуть дорослі – батьки чи опікуни. Поясність дітям небезпеку гри на коліях та поблизу них, розкажіть, як слід поводитися на залізниці; цікавтеся, де і чим діти розважаються у вільний час. Такі бесіди зараз особливо потрібні, адже з початком літніх канікул дітвора переважно знаходиться надворі. Витрачений на попереджувальні бесіди час не буде марним – він дозволить уникнути непоправної біди», – йдеться на сайті