У Дніпропетровській області оновили один із найбільших ліцеїв

У Самарівському районі завершили капітальний ремонт одного з найбільших ліцеїв, у якому навчаються майже 400 учнів. У закладі створили сучасні умови для навчання та розвитку дітей. Повідомили у ДніпроОВА.

Після оновлення в ліцеї облаштували сучасні навчальні класи, медіатеку, ресурсну кімнату, лінгафонний кабінет, спортивну залу та їдальню. Також у закладі працює народознавчий музей «Світлиця», якому вже 25 років. У ньому зібрані предмети українського побуту та мистецтва, а для школярів проводять заняття й екскурсії.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Окрему увагу приділили безпеці. У ліцеї облаштоване укриття, яке у разі необхідності може вмістити понад 500 учнів і працівників.

У регіоні продовжують працювати над створенням безпечного освітнього середовища. Минулого року в області завершили будівництво та ремонт 37 шкільних укриттів, ще у 13 закладах роботи тривають.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *