У Дніпропетровській області розроблений план розвитку безбар’єрності

На Дніпропетровщині розроблений план розвитку безбар’єрності. Він стосується, повоєнної відбудови – освітньої, суспільної, економічної, фізичної, цифрової, інформаційної. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Маємо зробити доступними входи до громадських будівель, організувати комплексну реабілітацію для бійців, провести швидкісний інтернет до всіх бібліотек. Роботи і задумів багато. Йдемо цим шляхом», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він додав, що попереду у Дніпропетровщини повоєнна відбудова. Вона також буде безбар’єрною.

У регіональному плані йдеться не лише про доступну для людей з інвалідністю інфраструктуру. Зокрема, пандуси, підйомники, світлофори зі звуковим сповіщенням, тактильну плитку й вказівники шрифтом Брайля. У документі ще й про подолання перепон. Аби освіта не залежала від місця проживання, працевлаштування – від віку, доступ до інтернету – від міської або сільської місцевості.

Йдеться і про доступність закладів культури. Наприклад, дубляж шрифтом Брайля назв експонатів у музеях.

Окремий пункт – створення в області мережі реабілітаційних центрів для військових. Їх планують облаштувати п’ять. Загалом для понад 200 людей одночасно. Ще сто «ліжок» – для дітей».

Питанням безбар’єрності була присвячена і регіональна конференція, яку прийняла Дніпропетровщина. На ній очільник регіону Сергій Лисак підписав Декларацію про підтримку Національної стратегії із створення безбар’єрного простору до 2030 року.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!