У Дніпропетровській області розшукують постраждалих від корупційних дій чиновників Госгеокадастра

3-го липня поточного року на вимаганні та одержанні хабара було викрито керівництво відділу Держгеокадастру у Новомосковському районі. Повідомляють в Управлінні захисту економіки в Дніпропетровській області.

За виготовлення землевпорядної документації та присвоєння відповідних кадастрових номерів 4-м земельним ділянкам з встановленням-відновленням меж, фігуранти вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 9 тисяч доларів США та 10 тисяч гривень.

«Злочинну діяльність задокументували оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Національної поліції, слідчі Дніпровського відділу поліції за процесуального керівництва Дніпропетровської місцевої прокуратури №3. Правоохоронці встановили, що корупційну схему організували начальник відділу та його заступник, а також у якості посередника залучили техніка міськрайонного виробничого відділу Дніпропетровської регіональної філії ДП «Центр земельного державного кадастру». Якщо Ви постраждали від дій вказаних осіб чи володієте інформацією з приводу їх неправомірної діяльності, прохання звертатися за номером гарячої лінії Управління захисту економіки в Дніпропетровській області 067 520 77 00, або 067 565 66 14», — йдеться у повідомленні.