У Дніпропетровську проходить угорсько-українська інвестиційна бізнес-конференція «Doing business with Hungary»

Близько 100 представників малого і середнього бізнесу Дніпропетровської області і близько 30 компаній з Угорщини та представників влади і дипломатичних установ зібрала угорсько-українська інвестиційна бізнес-конференція «Doing business with Hungary», яка 6 жовтня проходить у Дніпропетровську.

У рамках заходу пройдуть презентації інвестиційного потенціалу Дніпропетровської області та регіонів Угорщини, обговорення перспектив ведення спільного українсько-угорського бізнесу, нюанси угорської та української податкової системи, можливість відкриття Угорського Національного Торгового Дому у Дніпропетровську. Також цього дня відбудуться двосторонні ділові зустрічі підприємців і окремий семінар для туроператорів.

2 3

«Сьогоднішня конференція – це можливість для підприємців і з одного і з іншого боку завести корисні контакти і вже сьогодні провести переговори і обговорити перспективи спільного ведення бізнесу. Наступний крок – бізнес-форум, який пройде вже в березні 2016 за участю Угорської та Дніпропетровській ТПП. Його підсумком повинні стати підписані контракти між дніпропетровськими та угорськими компаніями»,підкреслив голова Дніпропетровської облради Євген Удод.

Він також зазначив, що Угорщина є важливим і перспективним партнером з розвитку бізнесу для Дніпропетровської області. Угорщина, так само як і Україна, пройшла шлях декомунізаціі і також відкривала для себе вікно в Європу шукала свою нішу на європейських ринках, підганяла законодавство та якість продукції до європейських стандартів. Сьогодні ця країна відповідає за розвиток малого та середнього бізнесу у Вишеградській четвірці. Дуже важливо, що вона готова виступити експертом і партнером для Дніпропетровської області у цьому напрямку.

«Наша мета – розвивати подальшу співпрацю і бізнес з Дніпропетровщиною та взагалі між регіонами наших країн. І я сподіваюсь, що сьогодні ми окреслимо всі  можливості, які будуть вигідними для обох сторін і принесуть користь обом країнам», – зазначив надзвичайний і повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

Заступник держсекретаря з питань політики відкритості до Сходу Міністерства зовнішньоекономічних зв’язків та іноземних справ Угорщини Жолта Чутора підкреслив, що Україна та Дніпропетровщина – особливі партнери для Угорщини. «Децентралізація, яка зараз впроваджується в країні дозволить успішно розвиватись регіонам. Ми готові допомагати вам у цьому та підтримаємо у всіх починаннях», – додав він.

За словами президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталія Жмуренка, досягнуті домовленості з Угорщиною вже починають перетворюватися у конкретні справи. І ТПП, яка об’єднує близько тисячі найбільших підприємств області, як ніхто інший зацікавлена у співпраці і готова вже зробити конкретні пропозиції.

Добавить комментарий