У Дніпропетровську викрили схему привласнення бюджетних коштів, яку організував депутат міської ради

У Дніпропетровську Служба безпеки України викрила схему систематичного привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі. Організатором злочинної схеми був депутат Дніпропетровської міської ради, колишній директор одного з комунальних підприємств міста. Повідомляє прес-служба СБУ.

Майже 27 мільйонів гривень були перераховані з міського бюджету посадовцями двох комунальних ремонтно-експлуатаційних підприємств на рахунки приватних фірм за виконання підрядних робіт з утримання систем життєзабезпечення будинків.

Проте сім мільйонів гривень були спрямовані на рахунки фіктивних підприємств, підконтрольних зловмисникам, переведені в готівку та привласнені.

Під час обшуків службових приміщень правоохоронці вилучили документи, печатки фіктивних підприємств та електронні носії інформації, що підтверджують злочинну діяльність.

За матеріалами Управління СБ України в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий