У Дніпропетровську визначили, хто краще написав лист собі 45-річному

Нещодавно завершився регіональний етап конкурсу епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному», який щорічно проводить Всесвітній поштовий союз. УДППЗ «Укрпошта» як національний оператор поштового зв’язку держави, що є членом Всесвітнього поштового союзу, підтримала акцію щодо проведення конкурсу.

Наш край щедрий на таланти і ми пишаємося нашими юними конкурсантами! Листи, які надійшли до Дніпропетровської дирекції від дітей увібрали в себе натхнення, любов до рідної землі, жагу до життя та різняться креативністю. Є учасники, які намагались залишити листи «собі 45-ти річному» не тільки з роздумами про своє майбутнє і майбутнє України, але й про себе теперішнього, з надією, що колись 45-річна доросла людина, відкривши цього листа, згадає своє хобі, пристрасті, особливе бачення світу у юному віці, і ніколи не загубить цей світлий промінчик сонця, що ясніє в дитячих очах, в посмішці і думках.

Всім учасникам так кортіло дізнатись, якими ж вони будуть в 45 років? А є діти, які навіть почали мріяти отримати листа з майбутнього від себе. Скільки ж дорослих роздумів та дитячих мрій поєднуються в цих творах!

По завершенню конкурсу відбулось нагородження переможців регіонального етапу конкурсу епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному». Ними стали – Накевхрішвілі Олена з м. Дніпродзержинськ – І місце, Селецька Юнона з с. Вишневе П’ятихатського р-ну. – ІІ місце, Мартиненко Надія з с. Новогригорівка Межівського р-ну. – ІІІ місце.

Мрійлива Надійка щиро вірить в те, що «життя потрібно прожити так, щоб потім ні про що не жалкувати» і впевнена – найважливіше, про що варто не забувати дорослим – «Сім’я – це друге за важливістю після життя, бо щоб не сталося, вони завжди будуть поруч, не дивлячись ні на що!».

Така доросла в своїх роздумах Юнона, прислухаючись до слів українського поета Т.Г. Шевченка «Борітеся – поборете, вам Бог помагає, за вас правда, за вас слава і воля святая!» вірить в те, що ці слова будуть пророчими як для рідної неньки України, так і для неї самої, бо, як вважає дівчина – «життя – це постійна боротьба» і яку б професію в майбутньому вона б не обрала, головне «залишатися справжньою людиною, патріотом, люблячою дружиною, донькою і матір’ю…».

Конкурсне журі вразила прониклива робота юної поетеси Олени, яка в свої 15 років наповнює свого листа частинкою душі та майстерністю слова справжньої поетеси та письменниці. І нехай збувається кожен рядок написаного передбачення у майбутнє:

«Живеш, я знаю, в Україні.

І краще не знайдеш уже

Книжки твої виходять в світі

Півмільярдним тиражем!..»

Переможці конкурсу отримали грошові премії, а також подяки за участь в конкурсі від імені в.о. директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ваграма Генриховича Гуляна.

Всім учасникам ми щиро бажаємо здійснення їх заповітних мрій і залишити в душі те непорушне бажання завжди залишатись такими ж сміливими, відчайдушними, готовими повсякчас не покладаючи рук йти до своєї мрії, бо вона того варта!

Добавить комментарий