У Дніпропетровську затримали фальшивомонетників

24 травня зловмисники придбали товар на ринку «Березинський», при цьому розплатилися підробленою 500-гривневою купюрою. Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Дніпропетровській області.

Продавчиня запідозрила, що банкнота має ознаки фальшивки, і звернулася до Амур-Нижньодніпровського відділення поліції. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
В ході досудового розслідування співробітники поліції встановили, що це не поодинокий факт. Виявилося, що група осіб, мешканці Дніпропетровська займаються виготовленням та реалізацією фальшивих купюр на міських ринках. Під час санкціонованого судом обшуку за місцем їх мешкання співробітники поліції виявили та вилучили фрагменти купюр номіналом 100 та 500 гривень, також було вилучено сувенірні купюри 50 та 100 доларів. Крім цього правоохоронці виявили фрагмент пластику, вкритий золотистою плівкою з відтиском 100-доларової купюри, та обладнання для виготовлення грошових коштів.
Наразі триває досудове розслідування, проводяться технічні експертизи.

Добавить комментарий