У Дніпропетровську затримані молодики, які скоїли 6 пограбувань

27 листопада під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання вулиць Жовтневого району була встановлена і затримана група зловмисників, підозрюваних у скоєнні низки грабежів. Ними виявились мешканець м. Павлограда, студент 2-го курсу одного із технікумів м. Дніпропетровська та місцевий житель, безробітний 18-річний хлопець. 12 жовтня зловмисники відібрали у 24-річного чоловіка сумку з паспортом, технічним паспортом на автомобіль і грошима. Також було встановлено, що 20 жовтня ці грабіжники разом зі ще одним співучасником пограбували 18-річного хлопця та відібрали в нього мобільний телефон.

Крім цього, 5 листопада на вулиці Гоголя вони пограбували 21-річного місцевого жителя. Зловмисники відібрали у нього ноутбук, куртку, кросівки, рюкзак, посвідчення водія та гроші. 2 листопада вони пограбували 25-річного чоловіка, відібравши у нього мобільний телефон. 25 листопада грабіжники відібрали у 20-річного хлопця відібрали мобільний телефон, гаманець з грошима та два ланцюжки з дорогоцінного металу.

Виявилося, що грабіжників жили в неблагополучних сім’ях, за прикладом батьків не хотіли працювати, і грабежі для них були єдиним джерелом грошей.

Жертвами нападників були громадяни різного віку, як чоловіки, так і жінки.

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 4-х до 6 років.

За матеріалами прес-служби ГУНП в Дніпропетровській області

Залишити відповідь