У дніпровському «СпівДія хаб» допомогли більш ніж 33 тис мешканців області та переселенців

У дніпровському «СпівДія хаб» вже допомогли більш ніж 33 тис людей, постраждалих від війни. Там продовжують приймати гуманітарні вантажі, обробляти заявки, формувати пакунки.

Куди звертатися, розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«СпівДія хаб» у Дніпрі – це співпраця волонтерів, молодіжного активу та комунальних структур. Робимо акцент на максимальному покритті конкретної потреби мешканців. Коли людина залишає заявку, ми з нею зв’язуємося та уточнюємо, що саме для неї найнеобхідніше. Наприклад, потрібні підгузки, дитяче харчування чи специфічні продукти»,  –  розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Вона додала – у роботі хабу щодня задіяні майже 190 волонтерів. Вже допомогли більш ніж 33 тис людей – мешканцям області та переселенцям. Тим, хто потребує підтримки, слід заповнити анкету на сайті.

Нещодавно у Дніпрі запрацював і «СпівДія хаб» з Донецької області, зазначила начальниця управління Донецької ОВА Лілія Золкіна.

«Донецький хаб зміг розміститися на базі дніпровського. На жаль, працювати у своїй області та розподіляти там гуманітарні бокси ми вже не могли – це небезпечно.  Дякуємо усім, хто допомагає доставляти посилки мешканцям, які залишаються у Донецькій області», – сказала Лілія Золкіна.

Лілія Золкіна додала – вони вже розподілили 17 тон гуманітарного вантажу та допомогли майже 500 мешканцям Донеччини. Зокрема, тим, хто  нині залишається у Краматорську, Слов’янську, Добропіллі, Бахмуті.

Усі, хто потребують допомоги, можуть також звертатися на урядову «гарячу лінію» за номером 1545. Там – замовити продуктові та гігієнічні набори, попросити ліки. Отримати психологічну підтримку та юридичні консультації.