У дніпровському університеті побувала Віра Сесь (Фото)

«Дякую Богові, що дав народитися мені українцем» — під такою назвою в Дніпровському національному університеті пройшли Гончарівські читання, присвячені 101-ій річниці від дня народження видатного випускника університету, класика української літератури Олеся Гончара. Почесною гостею заходу стала племінниця письменника Віра Сесь. Зазначають в Інформаційно-аналітичному агентстві ДНУ ім. О.Гончара.

ДНУ

В університеті, який з 2008 року носить ім’я знаменитого митця, подібні літературні читання вже стали традицією. Кожного року до дня народження Олеся Терентійовича їх організовують викладачі та студенти кафедри української літератури, яка давно є знаним в Україні центром гончарознавства. Поціновувачам таланту письменника учасники літературної зустрічі щоразу пропонують нову тему, намагаючись охопити якийсь досі незвіданий ракурс з життя та творчості видатного українця.

Серед різних заходів особливо зворушив усіх і виступ племінниці видатного письменника Віри Гаврилівни Сесь, яка поділилася теплими спогадами про моменти особистого спілкування з дядьком. Крім того, учасники читань почули вітання від дружини Олеся Гончара Валентини Данилівни, передані університетському колективу в телефонній розмові з ректором та деканом філфаку безпосередньо перед заходом.

Наприкінці зустрічі присутні також змогли переглянути книжкову виставку творів, різноманітні фотоматеріали та особисті речі Майстра, які дбайливо зберігаються в його іменній аудиторії.