У Кам’янському покажуть чотириста фотошедеврів

Близько 400 робіт, 60 авторів. У Музеї історії міста Кам’янське відкрилася масштабна фотовиставка «Сучасність. Без купюр». Вона безкоштовна.

«Ця виставка чи не вперше за роки незалежної України зібрала фотохудожників із усієї Дніпропетровщини. У талановитих, різнопланових фотографів є можливість продемонструвати власний погляд на життя, проілюструвати картинку «сучасної» України та світу», – повідомила начальник управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

Жодного поділу, градації чи конкретних вимог для учасників – лише професіоналізм! Гра світла й тіні, колір і чорно-біле звучання – миттєвості життя в одному кадрі. Це «Сучасність. Без купюр». Кожен із 60-ти авторів подав на виставку свої найулюбленіші, найяскравіші світлини, в яких пульсує історія, думка, емоція.

«Ми зібрали інформативні, життєстверджуючі, поетичні, філософські, медитативні, різножанрові та різнопланові фотошедеври», – говорить куратор виставки Олексій Шпак.

Серед авторів – фотографи Національної спілки фотохудожників України, фотомитці Дніпра, Кам’янського, Кривого Рога, Губиніхи, Новомосковська, Жовтих Вод та інших міст регіону. Крім того, виставка у Кам’янському доповнена серією робіт фотохудожника Павла Маменка.

Фотовиставка «Сучасність. Без купюр» вже побувала Дніпрі. В музеї історії міста Кам’янське вона працюватиме до 10 вересня 2018 року. Адреса: проспект Свободи, 39.