У Кам’янському до Дня міста відкриють нові інфраструктурні об’єкти (фото)

Щорічно в дні святкування Дня міста в Кам’янському, що на Дніпропетровщині, крім проведення розважальних заходів, відкривають нові інфраструктурні об’єкти. 2021 рік – 271-ша річниця заснування міста – не стане винятком.

інфраструктурні об'єкти_Кам'янське

Зокрема, в період з 17 по 19 вересня в місті відкриють два нових багатофункціональних спортивних комплекси – на Черемушках біля школи №18 та на лівому березі по проспекту Перемоги. Також заплановано відкриття побудованої з нуля амбулаторії в селищі Романкове і лікарні №2 ЦПМСД №3 у Соцмісті по вулиці Менделєєва, де виконають повний капітальний ремонт будівлі з утепленням фасаду, замінять вікна та всі комунікації, відремонтують внутрішні приміщення, покрівлю, встановлять нове медичне обладнання і меблі.

інфраструктурні об'єкти_Кам'янське

До Дня міста в Кам’янському також відкриється після реконструкції оновлений лівобережний парк з розширеною втричі територією, новими атракціонами, майданчиками, новим зовнішнім освітленням, лавками, урнами і багатьом іншим сучасним оснащенням. До свята завершиться будівництво і пройде відкриття нового скверу в Соцмісті по вулиці Затишній поряд з вулицею Ухтомського.

інфраструктурні об'єкти_Кам'янське

Крім цього, у місті продовжують будівництво Льодової арени, багатофункціонального спортивного комплексу по проспекту Конституції, виконують реконструкцію 10-ти відділень у міських лікарнях і капітально ремонтують будівлю кіноконцертного залу «Мир». Ці об’єкти здадуть в експлуатацію вже до кінця року.

інфраструктурні об'єкти_Кам'янське