У Кам’янському пройшло байкер-шоу (Фото)

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, юних мешканців Кам`янського привітали зі святом справжні байкери. Яскрава розважальна програма відбулась у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Повідомляють у прес-службі міськради.

5

Головні герої свята – хлопці з міських байк-клубів «Прометей» та «Sinners». Мотоциклісти вперше завітали до малюків  – привезли солодощі, одяг та іграшки. Для гостей діти підготували яскраву розважальну програму за участю аніматорів – пірата Джека Горобця та його подруги Елізабет Суонн. Малеча демонструвала свої вміння у танцях  і веселих конкурсах, до яких залучали і гостей свята.

4

А наприкінці заходу відбулось найголовніше – катання на байках. Діти із величезним захопленням сідали на мотоцикли, і хоча зізнавались, що було трохи лячно, поїздкою лишились задоволені.

2

Байкери пообіцяли, що обов’язково навідають дітей. «Ми довго планували цей захід і дуже раді, що все у нас вийшло. Думаю, що тепер такі наші візити до дітей стануть доброю традицією», – сказав байкер клубу «Sinners»  Андрій.