У Кам’янському відкрили особливий навчальний центр (Фото)

Для розширення доступу до послуг професійного навчання на сучасній матеріально-технічній базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, наближення місця навчання до місця проживання значної кількості безробітних, підвищення рівня зайнятості населення регіону Дніпропетровський обласний центр зайнятості відкрив в одному з найбільших промислових міст регіону – Кам’янському, навчальне відділення Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ.

otkrytie_uchebnogo_centra_3

За підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова Дніпропетровський обласний центр зайнятості спільно з Дніпропетровським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості реалізували пропозицію Голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктора Сергєєва по створенню в одному з найбільших промислових міст регіону – Кам’янському навчального відділення (відокремленого структурного підрозділу) Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ.
16 січня 2018 року, у приміщенні Кам’янського міського центру зайнятості відбулася урочиста церемонія відкриття навчального відділення. У заході взяли участь голова міста Кам’янське Андрій Білоусов, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, директор Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Дніпропетровського центру зайнятості Лариса Сидорчук, директор міського центру зайнятості Олег Морохов, завідуючий учбовим відділенням Костянтин Гузенко.
«Наше місто – перше в області, де відкривається такий навчальний центр. У Кам’янському зосереджена велика кількість промислових підприємств, тому питання професійної підготовки та перепідготовки кадрів є актуальним для городян. Відкриття такого навчального закладу дозволить зменшити напруженість на ринку праці міста та прилеглих територій, а також сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення всього Дніпропетровського регіону», – сказав Андрій Білоусов.
Міський голова подякував директору Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецовій за допомогу в створенні цього відділення та вручив Подячний лист. «Від імені територіальної громади міста та від мене особисто прийміть щиру подяку за Вашу сумлінну плідну працю, відданість справі, наполегливість, ентузіазм та вагомий особистий внесок у створенні навчального відділення», — акцентував А.Білоус.
У свою чергу, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості зазначила, що навчальний центр це те місце, де бажаючих отримати знання чекають сучасно обладнані навчальні лабораторії та викладачі-професіонали. «Навчальні кабінети відділення обладнані мультимедійними комплексами та електронними засобами навчання. Впроваджуються  інноваційні технології. Все це буде сприяти організації навчально-виробничого процесу для професійної освіти дорослого населення на сучасному рівні і підвищенню якості знань», — сказала В.П. Кузнецова.
На базі відділення буде здійснюватись підготовка за напрямами: «Користувач ПК: офісні технології та Інтернет», «Сучасні технології організації та ведення торгівлі», «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку», «Основи Web-дизайну: створення та супроводження Web-узла».
По закінченню екскурсії навчальним закладом, під час спілкування з журналістами Вікторія Кузнецова розповіла, що навчальне відділення планує надавати освітні послуги мешканцям міста та інших населених пунктів Дніпропетровщини. Але пріоритетом в роботі закладу буде саме якість навчання. Головна задача – шляхом перенавчання та підвищення кваліфікації допомогти в працевлаштуванні людей. У наших планах — введення дуального навчання, тобто 80% навчального процесу буде відбуватися на підприємствах-роботодавців, де люди будуть набувати практичні навички і звикати до свого майбутнього колективу.
До відома, навчальний процес у Кам’янському відділенні Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ вже розпочато. Перша група, у кількості 15 осіб, проходить навчання за напрямом «Користувач ПК: офісні технології та Інтернет». Наприкінці січня місяця заплановано навчання за напрямком «Сучасні технології організації та ведення торгівлі».