У Кам’янському запрошують на Різдвяний вечір

Різдво – особливе свято, наповнене глибоким та радісним змістом, пов’язане із самобутніми народними обрядами і традиціями.

7 січня музей історії Кам’янського запрошує мешканців та гостей міста на традиційний Різдвяний вечір, святкова програма якого буде надзвичайно різноманітною.

Як повідомила директор музею Наталія Буланова, з 12-ї години буде відкрита майстерня Діда Мороза, у ході роботи якої відбуватиметься колективне виготовлення дідуха – покровителя роду, своєрідної української ялинки. Окрім цього, проходитиме низка майстер-класів: із петриківського розпису, вишивки, виготовлення ляльки-мотанки тощо. Упродовж дня в музеї триватиме виставка-продаж різдвяних подарунків, повідомляють у прес-службі міськради.

Головною ж подією 7 січня стане презентація о 16 годині художньої виставки «Різдво Христове-2017». На завершення вечора відбудеться концерт за участю колядницьких та вертепних гуртів.

Також до уваги відвідувачів музею виставка дитячої творчості «Зима-чарівниця», що порадує різноманіттям тем і технік виконання робіт.

Добавить комментарий