100 років в один день: свій день народження святкує унікальне подружжя

Разом пара вже 82 роки, одружилися, коли обом було 18. Подружжя з Китаю святкують свій сторічний день народження. Про таке повідомляє «5 канал».

Хе Ліншенг із дружиною Чен Цонгронг народилися 1917-го року в один день. А разом вони живуть аж 82 роки. До свята долучилася вся родина. Попри те, що Чен виповнилося 100 років, жінка має чудовий слух та зір. І досі захоплюється шиттям.

Чоловік Ліншенг охоче ділиться секретами довголіття. Каже головна запорука міцного здоров’я – відмовитися від алкоголю та тютюну та робити побільше фізичних вправ.

Іменинник Хе Ліншенг каже: «Ми з дружиною народилися в один день і в один рік. Інколи я думаю, що ми справді особливі. Адже зараз важко знайти схожу пару нашого віку. Та головний секрет довголіття у тому, що не потрібно занадто багато пити, адже це шкідливо для здоров’я. Тому я не п’ю алкоголь і не курю».

Правнучка подружжя Хе Хонджіа зауважує: «Кажуть, що родина з чотирьох поколінь є щасливою. У нас аж п’ять поколінь, прадіду і прабабусі – 100 років. Я дуже щаслива з цього приводу, намагатимуся бути їм гарною правнучкою».