У Києві павлоградські гімнастки здобули 16 нагород

Вихованки павлоградського спортивно-оздоровчого комплексу «Центр»  успішно виступили на відкритій першості столичного СК «Натхнення» з художньої гімнастики. У змаганнях брали участь 247 юних спортсменок (10 команд) з Києва, Вінниці, Полтави, Чернігова і Павлограда.

Столицю Західного Донбасу представляли 16 вихованок СОК «Центр». Усі вони посіли призові місця у своїх вікових категоріях. Чемпіонками турніру стали Уляна Ломоносова, Єва Донська, Настя Бондар, Олександра Данченко, Еліна Купченко та Віка Літау.

Срібні медалі у Віки Орищук, Кіри Зигунової та Рити Лаврищевої. А сім бронзових нагород завоювали Поліна Копил, Ліза Полторацька, Уляна Лимаренко, Аліна Бондар, Ліза Поташникова, Ліза Греченко і Дарина Ягорська.

Тренер павлоградських спортсменок Наталія Ломоносова дуже задоволена результатами турніру: «Дівчата молодці, достойно виступили, захистили честь Павлограда і СОК «Центр». Боротьба була дуже запеклою, суперниці – дуже сильними. Але ми таки досягли успіху!

Щоправда, на лаврах відпочивати нам нема коли: готуємося до наступних змагань, які відбудуться вже найближчим часом. У березні я зі своєю командою їду на турнір у Лозову, а моя колега по клубу Ольга Круковська везе дівчаток у Мелітополь. Ну, а 3 квітня великі змагання мають відбутися на базі нашого СОК «Центр». І нарешті 22-23 квітня — турнір у Дніпропетровську.»

Ігор Захарук

Добавить комментарий