У Києві затримали злочинну групу, яка викрадала і вбивала людей

Правоохоронці затримали 5 осіб за підозрою у викраденнях і вбивствах людей у Києві з метою заволодіння їх житлом. Про це повідомляє сайт Генпрокуратури.

«Припинено діяльність банди, яка, користуючись зв’язками із окремими співробітниками Головного управління Національної поліції у місті Києві, а також з нотаріусом, викрадали, тривалий час утримували, і при цьому наносили побої, мордували та вбивали мешканців столиці з метою заволодіння їх житлом», — йдеться в повідомленні.

Досудовим розслідуванням установлено, що до її складу входила жінка – мешканка міста Києва та чотири її пособники, які раніше були неодноразово судимі за тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини.

Зловмисники з 2015 року відшукували місцевих мешканців, які зловживають алкоголем або вживають наркотики, та не мають близьких родичів.

«Злочинці незаконно її викрадали та тривалий час утримували, при цьому шляхом шантажу, погроз, побоїв, позбавлення їжі та води примушували до передачі їм документів на майно, з подальшим його переоформленням у нотаріуса», — йдеться в повідомленні.

Заволодівши майном потерпілого, щоб приховати злочин, бандити вивозили жертву за межі Києва і вбивали. Злочинців затримано під час контрольованої з боку правоохоронців операції з викрадення людини.

«Внаслідок операції визволено з незаконного утримання 3 осіб, щодо яких планувалося вбивство», — відзначили у ГПУ.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Відкрито кримінальні провадження за ст. 257 (бандитизм), ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів).

Добавить комментарий