У Криничках збудують храм

У Криничках незабаром розпочнеться будівництво храму Покрови пресвятої Богородиці Дніпропетровської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Цими днями місце, відведене для храму, та споруджений там хрест освятили.

Участь в освяченні взяли священнослужителі з православних храмів Дніпропет­ровщини, керів­ництво Криничан­ської РДА та селищний голова разом із громадськістю. За благородну справу зведення храму для криничанців взявся депутат обласної ради Сергій Кисіль, який не словом, а ділом допо­магає тутешнім мешканцям.

Слова щирої вдячності єпископу Дніпропетровському і Криворізькому  Симеону за увагу до Криничанського району, його мешканців висловив   голова РДА Олег Гапіч, який подякував усім священнослужителям, хто несе слово Господнє до серця кожної людини,  а також висловив упев­неність, що богослужіння в ново­збудованому храмі в центрі Криничок сповнюватимуть серця всіх присутніх любов’ю до України, рідного краю, даруватимуть духовні сили, мудрість, вестимуть до взаєморозуміння. Тримав слово під час освячення хреста і Благо­чинний Криничанського району ієрей Віталій Савко, який схвально поставився до такої важливої християнської справи, як спорудження храму, і побажав, щоб цей урочистий день дарував мешканцям Криничанщини щас­тя, здоров’я, любов до ближнього, до своєї землі, непохитну віру в краще майбутнє.

Після встановлення та освячення хреста єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон освятив дошку пам’яті земляків-криничанців, загиблих на сході країни, на якій розміщено портрети 14 відважних захисників України, та пам’ятний знак на алеї пам’яті учасників АТО на стадіоні «Колос» у Криничках, закладений навесні року за ініціативою голови районної громад­ської організації воїнів АТО «Патріот» Сергія Іщенка.

Людмила Забора,
фото автора

Добавить комментарий