У Кривому Розі грабіжника видали…кросівки

Вчора близько 9-ї години ранку по улиці Ватутіна, Покровського району міста, невідомий чоловік, скориставшись розгубленістю 34-річної жінки, ривком з її шиї зірвав золотий ланцюжок. Зловмисник кинувся навтьоки і намагався зникнути в дворах між будинками. Повідомляють у прес-службі поліції.

Неподалік місця події поліцейські охорони несли службу в добовому наряді. Зачувши крики потерпілої, відразу кинулись на допомогу. Співробітники поліції охорони побачили жінку, котра перебувала в розгубленому стані. З`ясувавши обставини події, поліцейські почали діяти.

Було прийнято рішення повідомити патрульну поліцію і спільно організувати оперативно-розшукові заходи, які невдовзі принесли позитивний результат.

Вже на сусідній вулиці було затримано чоловіка, який за зовнішніми ознаками відповідав опису потерпілої. Згодом на нього жінка вказала.

Процес пошуку пришвидшився завдяки примітній деталі в одязі зловмисника — білі кросівки з червоними плямами від фарби. Це все, на що встигла звернути увагу жінка, перебуваючи в стані афекту. Зловмисником виявився 49-річний непрацюючий місцевий мешканець. Відносно затриманого проводиться досудове розслідування за ст.186 КК України (грабіж), що передбачає покарання до чотирьох років позбавлення волі.