У Кривому Розі молодики обкрадали елітні будинки

Співробітники сектору кримінальної поліції виявили двох раніше не судимих молодиків, які протягом місяця здійснювали крадіжки з елітних домоволодінь на території одного з районів міста Кривого Рогу. Повідомляють у прес-службі поліції.

14 червня під час відпрацювання отриманої інформації оперативні співробітники виявили двох раніше не судимих юнаків, на рахунку яких — не одне елітне домоволодіння, загальна сума завданих збитків сягає приблизно 700 тисяч гривень.

Вони обирали час, місце, ціль — заможний будинок, після чого за допомогою спеціальних інструментів зламували пластикові вікна, таємно потрапляли у будинки та виносили звідти цінне майно та грошові кошти. Потім вони збували крадене на місцевих ринках.

За даним фактом слідчим відділом внесені відомості до ЄРДР за кваліфікуючими ознаками за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Наразі тривають слідчі дії, направлені на встановлення всіх обставин події. Якщо вину юнаків доведуть, їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3-х до 6 років.