У Кривому Розі відгукнулись на петицію жителів міста

У Кривому Розі на сайті Єдиних петицій громадяни звернулись з вимогою ввести зупинку потягів швидкісного трамваю на станції «Вовнопрядильна» для висадки пасажирів.

«Протягом 20 років станція швидкісного трамваю «Вовнопрядильна» знаходиться в недобудованому стані. Будівельні роботи виконані, є посадковий перон, сходини для виходу зі станції, але на станції відсутні вікна та не облаштовані кімнати для персоналу станції — касирів, контролерів, відсутні турнікети для здійснення пропуску пасажирів за допомогою жетонів. Поїзди швидкісного трамваю проїжджають станцію без зупинки, хоча поруч знаходиться професійно-технічний навчальний заклад та працюють люди на орендованих приміщеннях колишньої вовнопрядильної фабрики. Дістатися тієї місцевості дуже важко, протягом дня там проїжджають лише чотири -п’ять маршруток 79-го або 97-го маршрутів. Студенти та працівники повинні йти туди пішки від станції «Індустріальна» або від тролейбусної зупинки КЦРЗ, більше одного кілометра по неосвітленій місцевості, через поле без тротуарів… Просимо здійснювати зупинку потягів швидкісного трамваю на станції «Вовнопрядильна», хоча б для висадки пасажирів. Це не потребує ніяких матеріальних витрат, люди зможуть зійти там на готовий перон та спуститися на вулицю по сходинах, які повністю побудовані. Транспортники отримають додаткові кошти від посадки цих пасажирів на потяги на інших станціях швидкісного трамваю. Та головне — людям не треба буде йти туди пішки по полю без тротуарів, наражаючи себе на небезпеку. Посадку теж можна дозволити, на безоплатній основі», — наголошує автор петиції Андрій Заславський.

29 березня 2017 року на XІХ сесії міської ради після заслуховування ініціатора петиції Криворізькою міською радою її було підтримано. Відділу транспорту і зв’язку виконкому Криворізької міської ради надано доручення щодо підготовки проекту розпорядження міського голови про створення робочої групи з опрацювання питань, порушених у петиції, повідомляють у прес-службі міськради.