У Кривому Розі відкрили найбільший в Україні центр допомоги (фото)

5 червня у Кривому Розі Дніпропетровської області урочисто відкрили найбільший в Україні центр допомоги для постраждалих від гендерного та домашнього насильства «З надією в майбутнє».  Про цей проект говорили ще на початку року, повідомляє «Первый Криворожский».

Центр було відремонтовано, оснащено за міжнародними стандартами і забезпечено кваліфікованими фахівцями.  Зазначимо, що криворізький центр наразі найбільший в Україні. Він розрахований на перебування 30 осіб.

Жертви домашнього насилля можуть перебувати тут три місяці, в окремих випадках термін можуть подовжити. Найголовніше завдання притулку — вберегти від важких наслідків для життя та здоров’я пригноблених членів сім’ї у кризовий момент.

«Сьогодні це восьмий притулок, який відкривається в Україні. Цей, мабуть, найбільшою мірою відповідає всім стандартам. Уже зараз ми для себе прийняли рішення, що будемо розглядати модель, створену в Кривому Розі, будемо пропонувати іншим містам та меріям як зразок притулку, який необхідно створити для допомоги жертвам домашнього насильства», — зазначила Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики України під час офіційного відкриття.

Центр — закрита установа, і його адресу можуть дізнатися лише постраждалі жінки від працівників соціальних служб міста, поліції та громадських організацій, які займаються проблемою домашнього насильства.

Звернутися за допомогою жінки можуть за телефонами: 063-338-38-72 або 099-366-63-44 (з мобільного безкоштовно), а також 102.