У Кривому Розі викрито організаторів незаконного видобутку піску

У Кривому Розі викрито організаторів незаконного видобутку піску. Вилучено майна на загальну суму понад 800 тисяч гривень. Організаторам незаконного видобутку корисних копалин загрожує до 8-ми років позбавлення волі. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

До організації незаконного видобутку корисних копалин причетні місцеві приватні підприємці.

Зберігався пісок на території промислової площадки. В подальшому реалізовували його на території Дніпропетровської області. Замовники мали змогу самостійно забрати товар або замовити доставку. Потужність видобутку – 120 тонн піску за добу.

21 липня оперативники Управління захисту економіки провели санкціоновані обшуки на складі, за місцем мешкання підприємців. У результаті вилучено незаконно видобутий пісок, фінансово-господарську документацію, чорнову бухгалтерію.

На момент появи поліцейських кілька вантажівок з вантажем чекали на виїзд. Загальна вартість вилученого майна становить понад 800 тисяч гривень.

Криворізьким відділом поліції Дніпропетровської області відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи по встановленню кола осіб, причетних до незаконної діяльності, канали збуту видобутого піску. Організаторам незаконного видобутку корисних копалин загрожує від 5-ти до 8-ми років ув’язнення.

Добавить комментарий