У Кривому Розі вже висаджено більше 2000 нових насаджень

У Кривому Розі вже висаджено більше 2000 нових насаджень. По-новому зазеленіє і проспект Металургів – тут розпочалася висадка 60 декоративних кулястих катальп «Нана».

А всього навесні у місті вже висаджені насадження листяних дерев — 300 шт (береза, липа, ясен, клен, церціс та інші породи), хвойних дерев з грудкою землі – 50 шт, хвойних та листяних чагарників, троянд в кількості — 1850 шт.

высадка деревьев_Кривой Рог

Молоді деревця зазеленіли у парках «Північний», «Шахтарський», сквері «Суха Балка» на вул. Невська, «Ювілейний», «ім. Савицького», сквер на перехресті вул. М. Шимановського та Чумацька та інших улюблених місцях дозвілля жителів. Традиційно проводиться обрізка дерев — 5 500 штук, омолоджено 80 дерев, виконано видалення 171 старого дерева.

высадка деревьев_Кривой Рог

На розширеній нараді з питань весняного благоустрою мер Костянтин Павлов підкреслив: «Наш Кривий Ріг славиться розмаїттям зелених насаджень. І ми розуміємо з вами, що це не лише естетика та краса для нашого міста, а насамперед – турбота про здоров’я людей, враховуючи екологічну навантаженість промислового Кривбасу».

высадка деревьев_Кривой Рог

На нараді також було відзначено, що попри складну соціально-економічну ситуацію, спричинену пандемією COVID-19, недоотримання до міського бюджету 1 млрд грн, видатки на благоустрій міста зросли у 2021 році майже на 20%.