У Криворізькому ліцеї відкрили меморіальну дошку герою АТО

Веселий, винахідливий, завзятий. Так згадують у стінах Криворізького гірничо-технологічного ліцею свого колишнього вихованця В’ячеслава Отрішка. Чоловік загинув в АТО. На пам’ять про справжнього героя у закладі, де він навчався, відкрили меморіальну дошку.
В’ячеславу Отрішко було 45 років. Він закінчив ліцей у 1988-му. За фахом був електрослюсарем. Тривалий час працював не за спеціальністю, заробляв на хліб охоронцем. В АТО чоловік потрапив під час мобілізації, але залишився там й після неї. «Він міг відмовитися, але пішов заради дітей, заради їхнього спокою», – кажуть його друзі.
В’ячеслав загинув у січні 2015-го під Дебальцеве. У бойову машину, якою він керував, влучив протитанковий реактивний снаряд. На Батьківщині у чоловіка залишилась старенька мати, троє дітей. Один з них – Богдан – пішов стопами батька. Він теж закінчив Криворізький гірничо-технологічний ліцей.
На згадку про героя у навчальному закладі встановили меморіальну дошку, а на закладеній біля будівлі Алеї Слави висадили дерева. До процесу долучились й родичі В’ячеслава Отрішка.

Добавить комментарий