У Міграційній службі Дніпропетровської області запустили нову послугу

Міграційна служба у Дніпропетровській області почала оформлювати паспорти за спрощеною процедурою. Відвідувачі можуть одночасно подати заявку на внутрішній український та закордонний біометричний. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Раніше потрібно було спершу отримати внутрішню ID-картку. Потім окремо приходити та подавати заявку на закордонний паспорт. Тепер все можна оформити за один візит», – зазначив начальник управління ГУ Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Юрій Булах.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Переселенець Юрій побачив повідомлення про нову послугу в одному з телеграм-каналів. Вирішив скористатися. Розповів, нещодавно загубив внутрішній паспорт, закордонного не мав. Тепер прийшов оформити обидва.

«У самій Міграційній службі пробув не більше 15 хвилин. Напевне, більше чекав зранку, коли банк відкриється, щоб оплатити квитанції. Дуже зручна система», – вважає Юрій.

Вартість оформлення документів не змінилася. Разом за два паспорти становить 1105 грн. Це за стандартний термін виготовлення – 20 днів. За терміновий – 1583 грн.

Якщо ID-картку в 14 років отримують вперше, то сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта.

«Деякі відвідувачі прийшли лише за закордонним паспортом. Дізналися про нову послугу і вирішували заодно замінити паперовий внутрішній паспорт на ID-картку», – сказала начальниця відділу оформлення документів Ірина Ярош.

Загалом в області підрозділи міграційної служби за добу відвідують до 1,5 тис людей. За тиждень – понад 10 тис. Окрім оформлення паспортів ще займаються питаннями громадянства.

Подавати заяву за спрощеною процедурою можна ще й у центрах обслуговування «Паспортний сервіс» або ЦНАПах.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!