У мирних цілях: у Дніпрі встановили понтонний міст

Дніпро готується до відкриття міжнародного фестивалю «Джаз на Дніпрі. New story». Основна частина масштабної музичної події традиційно проходить на Монастирському острові. Цьогоріч лише на цій локації очікують близько 4,5 тис. гостей з різних міст. Щоб глядачам було комфортніше дістатися на територію фестивалю, з правого берега на Монастирській острів встановили понтонний міст. Це — військова конструкція, однак нині її використовують у мирних цілях. Понтонний міст буде пішохідним. Тут також стежитимуть за безпекою людей та їхніх автівок. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ця ідея жевріла вже декілька років. Цьогоріч з‘явилася технічна можливість. Потреби фестивалю збільшуються, адже на майданчику Монастирського острова заплановано проведення загалом трьох фестивалів («Джаз на Дніпрі. New story», «Облака» та «БezViz», — ред.). Локація оживає, збільшується трафік людей. Понтонний міст дає змогу відвідати все, що буде запропоновано. Люди спокійно та комфортно можуть потрапити на локацію фестивалю. Міст створює можливість для паркування автівок і кемпінгу», — розповів директор фестивалю Вадим Гефтер.

Понтонний міст розташований навпроти Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Під‘їзд до нього можна буде знайти по спеціальних брендованих воротах. Звести конструкцію мосту допомогли українські військові. Роботи тривали чотири дні. Понтонна переправа має 43 секції та може витримати до 516 тонн навантаження. Довжина мосту становить 250 метрів, пішки подолати його можна в середньому за чотири хвилини. Крім понтонної переправи дістатися фестивального майданчика на Монастирському можна, зокрема, через пішохідний міст острова.

«Це (понтонний міст, — ред.) — екзотика для України. Унікальна історія, коли він у мирних цілях. Перші гості прибувають уже завтра вранці. На фестивалі чергуватиме бригада швидкої допомоги, рятувальники, усі необхідні служби», — зазначила pr-директорка фестивалю Тетяна Дробахіна.