У Музеї історії Дніпра влаштували безкоштовні екскурсії для переселенців (фото)

У Музеї історії Дніпра провели безкоштовний майстер-клас та екскурсію для переселенців. Для них підготували різноманітну програму з цікавими фільмами та унікальними фактами про Дніпро. Та найцікавішою частиною став незвичайний майстер-клас для дітей та дорослих “Свічкова мануфактура”. Кожен зміг виготовити собі свічку з вощини, прикрасити її та дізнатися про історію свічкового виробництва.

екскурсії для переселенців_Музей історії Дніпра

“Ми бачимо, що люди відволікаються, і що вони зацікавлені тією програмою, яку ми для них підготували. Хоча б ці півтори години вони не моніторять новини, а навпаки, відволікаються та ще й ближче знайомляться з нашим містом”, – зазначила старший науковий співробітник Комунального підприємства “Музей історії Дніпра” ДМР Ірина Завалова.

екскурсії для переселенців_Музей історії Дніпра

За три тижні Музей історії Дніпра відвідали близько трьохсот переселенців, з них приблизно 40% – це діти. За словами директорки Комунального підприємства “Музей історії Дніпра” ДМР Олександри Бірюкової, наразі музей працює в режимі екскурсій та майстер-класів для переселенців.

екскурсії для переселенців_Музей історії Дніпра

“Ми, як і інші заклади культури нашого міста, приєдналися, аби допомогти переселенцям адаптуватися в нашому місті. Таким чином, ми намагаємося не тільки показати історію нашого міста, але й відволікти людей від жахів війни, що зараз відбувається у нас у країні”, – зазначила Олександра Бірюкова.

екскурсії для переселенців_Музей історії Дніпра

Вразило інтерактивне оснащення музею та різноманітність підготовленої програми пані Світлану. Жінка довгий час не могла виїхати із Сєвєродонецька. До Дніпра вдалось потрапити тільки 15-го березня. Каже, про те, що в цьому музеї проводять безкоштовні екскурсії та майстер-класи, їй підказали мешканці Дніпра.

екскурсії для переселенців_Музей історії Дніпра

“Дуже вдячні волонтерам та міській владі за допомогу. Дуже приємно, що місто так піклується про переселенців. Тут, у Музеї історії Дніпра, нас привітно зустріли. Сам музей дуже сучасний, а екскурсії дуже цікаві та пізнавальні”, – розповіла учасниця екскурсії Світлана Рассадкіна.

Наразі екскурсії для переселенців проводяться за попереднім записом за номером телефону: 095 294 00 09.