У Нікополі на хабарі «погорів» податківець

10 тисяч гривень вимагав старший державний ревізор-інспектор одного з відділів податкової інспекції від підприємця за позитивне проведення перевірки його діяльності та надання довідки, необхідної для припинення державної реєстрації. Наразі його затримано, повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області.

У Нікополі податківця затримали оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції спільно з обласною прокуратурою та Управлінням внутрішньої безпеки ГУ ДФС.

10 тисяч гривень неправомірної вигоди, яку вимагав ревізор, підприємець повинен був перерахувати на вказаний ним банківський рахунок. Як з’ясували оперативники УЗЕ, даний рахунок закріплений за його особистою банківською карткою.

Як доказ підприємець повинен був надати податківцю чек про зарахування коштів на рахунок. При появі поліцейських, він намагався його позбутися.

На даний час посадовця затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Добавить комментарий