У Нікополі пройшов Відкритий чемпіонат з тайкан карате

 

Нещодавно в Нікополі пройшов Відкритий чемпіонат з тайкан карате серед спортсменів початкової підготовки і професійних спортсменів. Захід відбувся в спортивному залі СЗШ №5.

У змаганнях взяли участь 107 спортсменів, які представляли Нікополь, Дніпропетровськ та Новомосковськ. Разом із старшими та досвідченими спортсменами на цьому чемпіонаті свої перші, але впевнені кроки в спорті зробили хлопці та дівчата молодших категорій (6-7 років).

Переможцями у своїх категоріях серед початківців стали: Ангеліна Майтак,  Анастасія Яковенко, Олександр Кулик, Ельдар Голуб, Кирило Рубан, Костянтин Данильченко, Дмитро Соснов, Дмитро Крестьянінов та Денис Ковальов.

Серед професійних спортсменів кращими стали: Владислав Путря, Євген Куделя, Ігор Мунтян, Максим Кулик, Михайло Храпейчук та Євген Карташов.

Спортсменів до змагань готували досвідчені тренери, серед яких президент Нікопольської федерації традиційного та контактного карате Станіслав Пирх, КМС з карате Сергій Гончаренко та чемпіон Світу і Європи з карате Олександр Гончаренко.

За матеріалами Нікопольської міської ради

Залишити відповідь