У Нью-Йорку створили мініатюрний світ (Фото)

Від Букінгемського палацу в Лондоні до Тадж-Махалу в Індії та рисових полів у Китаї. Усе це можна роздивитися за кілька годин в мініатюрі. У Нью-Йорку відкрилася виставка архітектурних моделей, інформує «5 канал».

свит1

На виставці за назвою «Ворота Гулівера» відвідувачі можуть побачити 300 різних міст світу. На площі 4,5 тисячі квадратних метрів митцям вдалося створити найупізнаваніші куточки планети. Є тут Колізей, Ейфелева вежа і навіть славнозвісне перехрестя, яким переходила дорогу четвірка «Бітлз».

«Ворота Гуллівера» – це інтерактивний мініатюрний світ, у якому все продумано до дрібничок. Ви можете побачити міські квартали такими, якими вони є насправді», – запевняє організатор виставки Майкл Ленджер.

Під час створення виставки увагу приділяли кожній деталі. Наприклад, усі мешканці міст мають різний одяг та особливу поставу. Різними кольорами палають і вогні міст.

свит2

Зауважимо, що філігранна робота коштувала організаторам виставки близько 40 мільйонів доларів. Кожен митець представляв власну країну, щоб максимально передати національні настрої.

«Наша виставка – це поєднання бачення понад шестиста художників, і мільйони, мільйони годин роботи. Тут представлені різні техніки з усього світу. Ми створили по-справжньому унікальне місце», – переконаний Ленджер.