У одному із районів Львова встановили 40 екостанцій з пакетами для прибирання за собаками

Паркові зони та вулиці міста обладнали спеціальними станціями-смітниками, які містять бокс із пакетами для прибирання за тваринами, інструкцію щодо їх використання і контейнер для сміття, пише dailylviv.com. «Активісти молодіжного «Lviv Young Project» встановили 40 екостанцій з у Сихівському районі», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.
Чиновники також розповіли подробиці:  «Екопроект ініціативи «Dog-Friendly City» («Місто, дружнє до собак»), яка виникла під час конкурсу молодіжних проектів «Lviv Young Project» відділу кадрів міської ради став одним із переможців програми «Будуймо ЕКО Україну разом!» від еко-бренду «Чернігівське».
Загальна сума інвестицій, зроблених брендом на втілення проекту, склала більше  135 тис. грн. Реалізатор проекту – Українська Біржа Благодійності.
Окрім свого функціонального призначення, станції також покликані компенсувати нестачу смітників у певних локаціях. До кожної з них  в рамках еко-проекту придбано піврічний запас біопакетів (250 тисяч), а також великі смітникові пакети для зручності комунальників.  Важливо, що ці новітні біопакети розкладаються на вуглекислий газ та воду впродовж трьох років.
Для додаткової зручності власників собак всі місця розміщення станцій нанесені на мапу сервісів для домашніх тварин «hvist.org», а на самі станції нанесено QR-код, який містить посилання на цю мапу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь