У парках Дніпра з’являється все більше майданчиків для собак (фото)

У парках Дніпра з’являється все більше локацій зі зручностями для домашніх улюбленців: від пакетів для прибирання за тваринами до цілих майданчиків для вигулу.

Перший майданчик з’явився в Молодіжному парку Новокодацький — це була ініціатива самих мешканців, яку вони змогли втілити в кооперації з КП «Молодіжне творче об’єднання», що опікується парком. Про це повідомляють у Департаменті парків та рекреації Дніпровської міської ради.

майданчик для вигулу собак_Дніпро

Майже одночасно на лівому березі Дніпра, біля скверу ім. О. Усачова з’явився великий собачий майданчик. Ця зона для вигулу огороджена парканом, має лавочки, тренажери для собак та спеціальні урни для собачих відходів.

При реконструкції парку ім. Писаржевського також встановили урни для собачих екскрементів. Тепер містянам, що вигулюють хатніх улюбленців у «Сосенках» набагато простіше прибирати за ними.

майданчик для вигулу собак_Дніпро

А восени минулого року за програмою «Бюджет участі» в зеленій зоні по вулиці Космічній на ж/м Сокіл з’явився новий спеціальний майданчик для вигулу собак «Sokil dogs park». Тут також встановлено лавочки та урни, куди власники чотирилапих прибирають за своїми вихованцями.

Завжди беріть з собою пакети для прибирання за собакою і неважливо, де ви збираєтеся її вигулювати — на спеціальному майданчику чи просто в парку. Таке правило діє в місті, плюс це просто акуратність та повага до оточуючих.

Доречі, саме у Дніпрі виробляють еко-пакети для собачих відходів з крохмалю, які розкладаються за 45 днів.

Підтримуйте такі ініціативи у «Бюджеті участі» — обов’язково потрібно розвивати такі елементи благоустрою, оскільки на них є дуже великий попит.