У Павлограді провели семінар «Сильна родина-сильна країна»

Родина була і є основою суспільства. Вона розвивається разом з навколишнім світом, реагуючи на вимоги часу. Окрім того, родина залишається берегинею духовності, людських цінностей, культури, історичної спадкоємності поколінь, де формуються основні риси людини. А для того, щоб ці всі ознаки залишалися на певному рівні, то є доречним підтримка тих умов, які мають розвиток для повноцінного функціонування родини, як одного з найважливіших інститутів суспільства, завдяки якому стає сильніша країна та розвивається держава.

Оскільки бібліотеки приділяють значну увагу вихованню підростаючого покоління, Павлоградська районна бібліотека підготувала 18 березня для працівників сільських бібліотек Павлоградського району семінар «Сильна родина-сильна країна».

На семінар були запрошені гості: директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.М. Ряба, начальник відділу патрульної поліції А.Г. Ноженко, начальник поліцейського участку Р.В. Клинчак, які виступили перед присутніми з консультаціями в межах своїх повноважень.

Музичний подарунок підготувала для бібліотекарів постійна читачка Павлоградської районної бібліотеки Марія Юрійчук, яка виконала пісню про родину іноземною мовою.

Добавить комментарий