У Павлограді здавали житло для вживання наркотиків

Незаконну діяльність зі зберіганням та збуту наркотиків а також надання приміщень власної квартири під їх «комфортне» вживання організував непрацюючий 44-річний місцевий житель.

Правоохоронцями Павлоградського відділу поліції було встановлено, що наркоділок неодноразово приймав вдома наркозалежних осіб та, навіть, вербував і схиляв до вживання коноплі чи метамфітаміну нових знайомих. Метою наркоділка була матеріальна нажива. Він продавав своїм «гостям» наркотичні речовини, повідомляють “Павлоградские новости” .

З метою збагачення чоловік запросив до себе нового знайомого, 29-річного непрацюючого мешканця Павлоградського району покурити канабіс та вжити метамфетамін.

Виявилося, наркоділок вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів. Раніше був засуджений Павлоградським міськрайонним судом за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України.
Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

Тепер чоловіку доведеться відповідати у суді за скоєння ряду кримінальних правопорушень: схиляння до вживання наркотичних засобів (ч.1 ст.315 КК України), незаконне виготовлення та збут наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України), організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів (ч.1 ст.317 КК України).

Залишити відповідь