На Дніпропетровщині директору підприємства повідомили про підозру

На Дніпропетровщині директор підприємства-підрядника підозрюється у заволодіння державними коштами у розмірі майже 100 тис грн. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння злочинів: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

«Встановлено, що у 2018 році між товариством з обмеженою відповідальністю та комунальним підприємством укладено договір на виконання робіт з відновлення асфальтно-бетонного покриття після ремонту окремих ділянок теплових мереж. Маючи на меті заволодіння грошовими коштами комунального підприємства, директор товариства з обмеженою відповідальністю видала акт приймання виконаних будівельних робіт, в який внесено завідомо неправдиві відомості щодо фактичного об’єму цих робіт та їх вартості. Умисними діями директор підприємства-підрядника спричинила комунальному підприємству шкоду у розмірі майже 100 тис грн», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Наразі їй повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області